niedziela, 3 marca 2013

Gutalax ‘Shit Beast’


Bizarre Leprous Productions, album 2011

Nazwa zespołu będąca nazwą środka na przeczyszczenie? Tytuł albumu ‘Shit Beast’? No to ciekawe czego możemy się tutaj spodziewać hehe. 25 minut skocznego Grindu pełnego umpa-umpa przeplatanego blastami czyli na samym wstępie sumując tego co w tym gatunku kocham najbardziej. Debiutancki materiał Czechów gniecie jaja, zajebista muza do zabawy, piwka i świetnego tańcowania pod sceną w młynie (wiem bo na Obscene Extreme sam doświadczyłem hehe). No ale do rzeczy, krótka opowiastka o tym kto kogo gównem rzucił i w którym riffie poniżej.
Czesi chyba już ogólnie są na tyle spatrzeni, że monopol na Grind i to ten który bije pięściami po kroczu mają opanowany, bo zespołów które uprawiają skoczne harce bujając bioderkami na boki i czcząc brąz który jakże to uwielbiają dziewczyny (przynajmniej tak darł o tym japę Rychu) jest tu tyle co pierdów po fasolce bretońskiej, oczywiście tych siarczystych które zostawiają kleksy na majciochach. Muzyka jest prosta, taka jaka z założenia ma być, idealna do zabawy w głównej mierze opierająca się na gitarowych patentach otwartych strun. Chłopacy przecedzieli całe to niepotrzebne dziwne gówno jakie aż doprowadza do rwania resztek włosów z głowy i zostawili w swoich kompozycjach ów najlepsze gówno które no za cholerę się znudzić kurwa nie może! Teksty... są o gównie hehe. Zresztą, image chłopaków też jest całkiem miły, poprzebierani w kombinezony i gogle, usmarowani brązem... gówno hehe. Jedynie co może być nużące po kilku przesłuchaniach płytki to ów intra z pierdami i sraniem ale, kto co lubi, może i na tyle się kto nakręci że stanie się tytułowym shiteater’em z jednego z utworów? W razie czego, ja nie namawiałem hehe.
A więc moi drodzy, zdecydowanie pozycja nie dla wszystkich, zarówno muzycznie jak i tych co co mają słabsze żołądki i na widok kupy już im słabo. Jeśli ktoś nie jest muzycznym ortodoksem i po prostu lubi z uśmiechem na twarzy i olbrzymim dystansem podejść do takich ‘wyczynów’ to zapraszam, jeśli jednak wolicie być tylko złymi ludźmi to wracać w smutne kąty.